magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy
Fructoplant Sp.zo.o.
Gąbin, Mazowieckie
14 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem Fructoplant Sp.zo.o. poszukuje pracowników na stanowisko magazyniera z uprawnieniami na wózek widłowy.

Twoje zadania : -obsługa wózków widłowych, - realizacja przyjęć towarów, kontrola ilościowa oraz jakościowa przekazywanych produktów, -

wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych, - zaopatrzenie produkcji materiały i opakowania oraz odbiór produktu gotowego, -

realizacja i kontrola planów zgodnie z wytycznymi i normami, - aktywna współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi.

Oczekujemy : - wykształcenie minimum zawodowe, - uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -

sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - dyspozycyjność, - samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, -

prawo jazdy kat. B, - mile widziana dobra znajomość MS Office, Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w kilkudziesięcioosobowym zespole (współpraca rozpoczęta okresem próbnym) -

możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - praca w dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : rekrutacja fructoplant.

pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) . Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp.

z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku