Młodszy elektryk
Randstad Polska Sp. z o.o. numer ewidencji 47
Lubawa, Polska
2 d. temu
source : Praca.pl

Wykształcenie :

 • średnie zawodowe, brak
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

  Pozostałe wymagania

  Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • Oczekujemy : - wykształcenie min. średnie, preferowane : elektryka, elektromechanika, mechatronika,- chęć do rozwoju w obszarze utrzymania ruchu,- wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki maszyn (mechaniczna będą dodatkowym atutem),- umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej,- dobra znajomość MS Office,- znajomość języka angielskiego (mile widziana),- uprawnienia SEP min.
 • do 1kV w kat. E lub gotowość ich uzyskania,- dokładność, sumienność, terminowość, nastawienie na pracę zespołową,- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

  Oferujemy : - stabilne zatrudnienie- umowa o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop),- wynagrodzenie podstawowe plus premie do 15%,- doskonalenie zawodowe poprzez udział w szkoleniach w czasie pracy,- przyjazną atmosferę w pracy w stale rozwijającej się firmie,- benefity Randstad : opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku