Pracownik produkcyjno - magazynowy
FACHPRACA
Bydgoszcz, Poland
2 d. temu

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Zadania :

  • załadunek i rozładunek towarów
  • przyjmowanie i kontrolowanie dostaw,
  • sprawdzanie zgodności dostarczonych i wydawanych towarów z zamówieniami,
  • dbałość o czystość i porządek stanowiska pracy
  • przestrzeganie zasad BHP oraz zasad jakościowych
  • bieżące prace magazynowe
  • Wymagania :

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Oferujemy :

  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych