Wydawca portalu o zdrowiu
Iberion sp. z o.o.
Warszawa, PL
‎3 godz. temu
source : RocketJobs

IBERION sp. z o.o.

IBERION to jedna z największych polskich grup mediowych wydająca 16 internetowych portali tematycznych docierających co miesiąc do milionów internautów.

Należą do niej między innymi takie serwisy jak : Lelum.pl - portal dla Nowoczesnych Kobiet, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ZeStadionu.

pl - portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny oraz AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.

pl - nowy serwis o podróżach. Firmę tworzą pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Wydawca portalu o zdrowiu Miejsce pracy : Warszawa

Zakres obowiązków :

  • Dobór popularnych tematów oraz kontrola poprawności materiałów do publikacji na portalu
  • Decydowanie o czasie publikacji poszczególnych materiałów
  • Promocja treści portalu na Facebooku w ramach wykorzystania zasięgów organicznych
  • Kontrola poprawności materiałów pod kątem SEO
  • Zarządzanie sposobem ekspozycji treści na stronie głównej
  • Odpowiedzialność za wyniki odsłonowe portalu
  • Wymagania :

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku, wydawcy lub zastępcy wydawcy
  • Zorientowanie na cele, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  • Zainteresowanie tematyką związaną miedzy innymi z psychologią, zdrowiem, dietą, urodą
  • Doświadczenie w redagowaniu tekstów
  • Znajomość zasad tworzenia treści pod kątem SEO
  • Znajomość podstawowych zasad dotyczących Facebooka
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę (lub inny preferowany typ umowy)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • Wysokie perspektywy rozwoju i wzrostu wynagrodzenia
  • Ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Luźną atmosferę i brak dress code
  • Służbowego laptopa
  • Pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Informujemy, że administratorem danych jest Iberion sp.

    z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Zięby 41 02-808 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane oso...more