Fizjoterapeuto ! Szukasz pracy? Mamy to czego szukasz
Job Agenten Anna Schimizek
Piła, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Fizjoterapeuto ! Szukasz pracy? Mamy to czego szukasz ! ZAROBEK OD 2500 - 2800 € BRUTTO Miejsce pracy : INGOLSTADT. Na miejscu trzech pracowników rozmawiających po polsku.

Zadania i oferujemy : - Pomoc w znalezieniu mieszkania - Zakres odpowiedzialności ortopedia i chirurgia - Urlop 27 -30 dni - Miesięczny bon na paliwo - Dofinansowanie do kursu językowego - Szkolenia wewnętrzne.

Czekamy na twoją aplikację, prześlij swoje aktualne CV, można w PL wersji językowej . Zasady Lento : Nie podawaj numeru telefonu, adresów stron internetowych i e-mail w tytule i opisie ogłoszenia więc prosimy o kontakt na specjalnie udostępniony polski numer telefonu , mile widziany SMS o treści Fizjo , oddzwonimy.

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU TAM WSZYSTKO O NAS I INNE NASZE OFERTY !! Zadzwoń na nasz polski numer telefonu lub wyślij SMS w treści fizjo oddzwonimy.

Rozmawiamy po polsku. Aktualne oferty oraz referencje na naszej stronie Internetowej i naszym profilu na Facebooku. Job Agenten Anna Schimizek Pfluggasse 6b 89312 Günzburg

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku