Order picker / TILBURG / dział mroźni! - Tilburg, Holandia
Hobij International Work Force Sp z o.o.
Katowice Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.

Praca na magazynie / centrum dystrybucyjnym. Pracodawca jest największym globalnym dostawcą rozwiązań transportowych i logistycznych.

Zakres obowiązków : # Kompletacja zamówień przy pomocy systemu voicepick # Pakowanie, skanowanie, liczenie towaru # Kontrola jakości towaru Praca na dziale mrozni -

25 stopniOferujemy : Nasze wymagania : - motywacja oraz chęci do pracy. Oferujemy : - stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski, -

pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika, - załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, -

odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, - dojazd do pracy, - możliwość długotrwałej współpracy, - pewne godziny pracy, -

opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, - atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , - cotygodniowe przelewy na Twój rachunek walutowy w Polsce, -

dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10, 92% dochodów brutto, - dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy, -

rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych