Operator maszyn z doświadczeniem
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Murowana Goślina, wielkopolskie, Polska
‎23 godz. temu

Aktualnie dla naszego Klienta, największego europejskiego producenta z branży energetycznej zlokalizowanego w okolicach Robakowa poszukujemy pracowników na stanowisko operatora maszyn.

Numer referencyjny : IRHL

Miejsce pracy : Murowana Goślina

Zadania :

  • Obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn : młyny kulowe,
  • wytłaczarka, prasa, maszyny pastujące, linia produkcyjna montażowa, maszyny

    formujące, wózki jezdniowe, elektryczne wózki wysokiego podnoszenia, wózek

    ręczny paletowy, suwnice, żurawie

  • Kontrolowanie i rejestracja parametrów procesu produkcyjnego
  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyny i jej bieżącą konserwację
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Gotowość do podjęcia pracy na 2-3 zmiany
  • Doświadczenie w pracy na liniach / maszynach produkcyjnych
  • Chęć podjęcia długoterminowej współpracy
  • Umiejętności manualne
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 4 200 do 5 000 zł brutto
  • Bony na święta
  • Stabilne zatrudnienie
  • apos;Wczasy pod gruszą'
  • System poleceń pracowniczych
  • Możliwość wyrobieniem uprawień UDT
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Ubezpieczenie grupowe na życie i prywatną opiekę medyczną
  • Aplikuj