Poprowadż punkt RUCH - Miękinia
RUCH S.A.
Miękinia, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zostań Ajentem Sieci RUCH. 100 lat na rynku, zróżnicowany towar (FMCG, Prasa, bilety, doładowania do telefonów, kawa) wiele dodatkowych usług dla klientów (opłacanie rachunków, odbieranie i nadawanie paczek, wypłaty gotówki, lotto) i 1 800 punktów w całej Polsce.

Jeżeli myślisz o własnym biznesie w handlu detalicznym ale nie masz wystarczających środków finansowych żeby rozpocząć taki biznes lub chcesz być sobie sam szefem to RUCH daje Ci taką możliwość.

Oferujemy : - Kiosk / Salonik z wyposażeniem, towarem i pokrytymi kosztami (czynsz, media) - Wynagrodzenie stałe + premie i prowizje od sprzedaży -

Możliwość prowadzenia punktu z kimś z rodziny lub zatrudnianie pracownika do pomocy - Szkolenie i wsparcie Kierownika Sprzedaży Wymagania : -

WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA - Chęci do pracy - Mile widziane doświadczenie w handlu Nie ma żadnego wkładu własnego ! Wchodzisz do gotowego punktu i jedyne koszty jakie ponosisz to opłacenie działalności.

Wykonaj RUCH w kierunku twojego BIZNESU. Zadzwoń lub napisz - Czekamy na Ciebie!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku