ORDER PICKER NA MAGAZYNIE SPOŻYWCZYM (BEZ JĘZYKA)
E&A Agencja Zatrudnienia
Krakow, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku order picker w miejscowości Amstelveen. Firma specjalizuje się w produkcji ciasta do pizzy.

Na dziale zbierania zamówień są dwie hale : na jednej jest +3 stopnie, na drugiej +15 stopni. System pracy dwuzmianowy od poniedziału do piątku w godz.

9 : 00 do 17 : 30 oraz 22 : 00 do 6 : 00. Zakres obowiązków : - zbieranie zamówień za pomocą skanera- kontrola zgodności zamówień- dbanie o porządek na magazynieOferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 11,46€ brutto / h + dodatki zmianowe : - za pracę w nocy (od 24 : 00 do 6 : 00) : +20% (łącznie 13,75 € / h brutto).

 • za pracę w weekendy i święta : +50% (łącznie 17,19 € / h brutto).- dodatek urlopowy : 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz.
 • podstawowych- dodatek wakacyjny : 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych- Z tego tytułu łącznie do godzin podstawowych otrzymasz 2,20€ brutto / h.

 • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj.
 • kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski- rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatekWymagania : - dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- mile widziane prawo jazdy kat. B

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku