Tester oprogramowania
Power Media
Warszawa, PL
3 d. temu
source : Bulldogjob

Praca zdalna : 100%UmiejętnościJavaScript / TypeScript - Bardzo dobrzePostman - DobrzeSQL - DobrzePostgreSQL - PoczątkującyCypress / Jest - PoczątkującyTwoje zadaniaNa tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za : Rozwój Działu Testów w oparciu o zdobyte doświadczenie i bestpractice, Tworzenie testów automatycznych, Prowadzenie testów manualnych, Tworzenie dokumentacji testowej (plany, przypadki, scenariusze testowe, raporty z testów), Wykonywanie testów oprogramowania (funkcjonalnych, niefunkcjonalnych, modułowych, regresywnych, jednostkowych, end-to-end).

Kogo szukamy?2-letnie doświadczenia jako tester aplikacji w projektach komercyjnych,Umiejętność tworzenia dokumentacji testowej oraz przypadków testowych,Znajomość JavaScript / TypeScript,Znajomość Postman (lub podobne),Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość PostgreSQL),Doświadczenie w automatyzacji testów (mile widziana znajomość Cypress lub Jest),Chęć rozwijania kompetencji w obszarze testów i nowych technologii,Zdolności komunikacyjne i nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego,Umiejętność analitycznego myślenia,Dokładność, skrupulatność,Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk agile i waterfall,Angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Opis projektuDla naszego Klienta partnera biznesowego wiodących marek branży e-commerce i największych sieci detalicznych, poszukujemy Testera Oprogramowania, który wesprze zespół IT w zakresie tworzenia rozwiązań webowych.

Miejsce pracy : Warszawa lub 100% zdalnie Staniesz się częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwijanie innowacyjnego serwisu koordynującego wszystkie procesy transportowe i logistyczne realizowane w obrębie organizacji.

System powstaje w architekturze mikroserwisów, gdzie obok głównej aplikacji webowej funkcjonuje szereg mikro-usług odpowiedzialnych za realizację wyodrębnionych funkcji systemu.

Klient oferuje : Dobre warunki do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,Zróżnicowany zakres testów : aplikacje webowe, urządzenia mobilne,Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, otwartej na najnowsze technologie,Realny wpływ na wybór narzędzi i rozwiązań technologicznych,Niezbędne narzędzia do pracy wraz ze stanowiskiem pracy,Stabilne zatrudnienie w oparciu o Uop lub B2B,Dofinansowanie do karty sportowej,Opieka medyczna,Elastyczny czas pracy między 7 : 00-10 : 00,Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku