Digital Account Manager
Komunikacja Plus
Wrocław, PL
5 d. temu
source : RocketJobs

Zakres zadań :

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami
  • Bieżąca obsługa zleceń
  • Merytoryczne doradztwo oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, z jakimi zgłasza się klient
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacji biznesowych
  • Opracowywanie harmonogramów działań
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Tworzenie raportów i podsumowań
  • Poszukiwanie szans newbusinessowych
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami agencji
  • Zaaplikuj do nas, jeśli :

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Account Managera / Project Managera
  • Masz co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami webowymi i jesteś bardzo dobrze zaznajomiony z ich specyfiką
  • Masz doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami webowymi i jesteś bardzo dobrze zaznajomiony z ich specyfiką
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Jesteś samodzielny i dokładny w działaniu
  • Masz doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Posiadasz zdolność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą
  • Masz doświadczenie w pracy w agencji - mile widziane
  • Co możemy Ci zaproponować :

  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy, byś nie tracił czasu na dojazd (choć teraz pracujemy zdalnie ;) )
  • Lekcje angielskiego, by z każdym złapać wspólny język
  • Kafeterię MyBenefit, by praca dawała więcej satysfakcji
  • Prywatną opiekę medyczną, bo ważne jest dla nas Twoje zdrowie
  • Ubezpieczenie na życie, żebyś czuł się bezpiecznie
  • Realne możliwości rozwoju, bo chcemy, żebyś rósł razem z nami
  • Informujemy, że administratorem danych jest Komunikacja Plus Group Sp. z o. o. Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul.

    Pilicka 19(dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do...more