Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SMART-HR
Zabrze
3 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Zabrze

Opis stanowiska

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjno-instalatorskiej z branży elektronicznej , poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : Zabrze, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Umawianie spotkań i prowadzenie kalendarza Przedstawicieli Handlowych,
  • Tworzenie bazy potencjalnych Klientów,
  • Weryfikację dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie wstępnych kalkulacji i wycen,
  • Ścisłą współpracę z wewnętrznymi działami firmy : R&D, techniczny, handlowy,
  • Cykliczne raportowanie działań,
  • Wykonywanie bieżących działań administracyjnych.
  • Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Zainteresowanie nowym technologiami będzie mile widziane,
  • Umiejętność przygotowywania raportów i analiz,
  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność oraz postawy proaktywnej.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Miłą atmosferę w zgranym, ceniącym poczucie humoru zespole.
  • Zgłoś tę pracę