Operator wózka widłowego - bezpłatny transport
Adecco Poland Sp. z o.o.
Warszawa, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Naszym Klientem jest światowy lider branży kosmetycznej, dla którego aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Jeśli chcesz poczuć wyjątkową atmosferę panującą w naszej fabryce, wspólnie z nami budować kulturę bezpieczeństwa zdobywając cenne doświadczenie, a do tego jesteś zaangażowany i chcesz się rozwijać - pracuj z nami w fabryce L’Oréal!

Twoje główne zadania :

  • obsługa wózków widłowych bocznych i czołowych,
  • rozładunki i załadunki,
  • transport surowców w obszarze produkcji,
  • obsługa skanera magazynowego,
  • weryfikacja zgodności towaru z dokumentami.
  • Oczekujemy od Ciebie :

  • uprawnień UDT,
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany,
  • motywacji i chęci do pracy.
  • Zapewnimy Ci :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ,
  • realną możliwość docelowego zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy ,
  • długofalową współpracę oraz możliwość rozwoju ,
  • bezpłatny dowóz z Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i Żyrardowa,
  • paczki kosmetyków w każdym miesiącu,
  • opiekę Koordynatora na terenie fabryki - wszystkie formalności załatwisz na miejscu ,
  • przyjazną atmosferę i bezpieczne środowisko pracy,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej ,
  • dofinansowanie posiłków w firmowej restauracji i darmową kawę .
  • Miejsce pracy : fabryka firmy L’Oréal w Kaniach k. Pruszkowa.

    Poleć ofertę również swoim znajomym poszukującym pracy!

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.