Zakład produkcyjny zatrudni Operatorów Linii Pakującej
MTM Work Service
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dla lidera branży produkcji chemii gospodarczej poszukujemy kandydatów na stanowisko : Operator Linii Pakującej Miejsce pracy : Bydgoszcz Korzyści : - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę - premie kwartalne i roczne - kartę Multisport - bezpłatną opiekę medyczną - dofinansowanie do wczasów rodzinnych - możliwość zdobywania doświadczenia i umiejętności w nowoczesnym i bezpiecznym środowisku pracy Zakres obowiązków : - obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych (doświadczenie nie jest wymagane, pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia) - dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn - kontrola jakości produkowanych produktów Wymagania od kandydata : - mile widziana znajomość obsługi maszyn lub urządzeń przemysłowych - preferowane wykształcenie techniczne lub zawodowe - samodzielność w działaniu - zaangażowanie, obowiązkowość - gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym Zapraszamy do wysłania CV lub kontaktu telefonicznego! W przypadku przesyłania dokumentów aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli z wybranymi przez Panią / Pana celami, w których możemy przetwarzać Pani / Pana dane.

Informujemy, że możliwość wyboru dotyczy punktów oznaczonych gwiazdką. W przypadku zgody na wszystkie wskazane cele prosimy przekleić poniższą klauzulę w całości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma Grosz Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w przesłanych dokumentach aplikacyjnych.

Zgadzam się na przetwarzanie danych : (i) w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko którego dotyczy ogłoszenie (ii)* w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji przez okres 2 lat (iii)* udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu przyszłych rekrutacji na różne stanowiska pracy.

Niniejszym informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma Grosz Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul.

Szubińska 1 / 1, 89-200 Szubin. Podane przez Panią / Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Pani / Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani / Pana zgód zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych (CV) i w celach tam wskazanych.

Przekazane przez Panią / Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko.

Pani / Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe.

Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji.

Przysługuje Pani / Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku