Praca na produkcji od zaraz - umowa o pracę
KBTI Poland
Świdnica
6 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Praca na produkcji od zaraz - umowa o pracę Świdnica

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia poszukuje WorkProfi (cert. 17025) Pracowników produkcji (różne stanowiska, różne działy)

Miejsce pracy : Żarów; Zapewniony darmowy transport

Firma zajmująca się produkcją sprzętów AGD

Opis stanowiska :

  • obsługa maszyn i linii oraz nadzór nad procesem produkcyjnym na swoim stanowisku pracy,
  • montaż podzespołów do zmywarek przy użyciu narzędzi,
  • czyszczenie komponentów,
  • odbieranie wyrobu z maszyny i kontrola jakości gotowego wyrobu,
  • inne proste prace produkcyjne.
  • Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn / pracy na produkcji,
  • motywacja do pracy,
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy.
  • Oferujemy

  • umowa o pracę (pierwsza umowa - okres próbny 3 miesiące, kolejna na rok),
  • praca na pełen etat + możliwość nadgodzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa + premie i dodatki),
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • zapewniony BEZPŁATNY dojazd do pracy z miejscowości : Świdnica, Strzegom, Goczałków, Udanin, Imbramowice, Wiśniowa, Kalno, Bożanów, Piotrowice Świdnickie, Pastuchów, Mikoszowa i inne.
  • Zgłoś tę pracę