MAGAZYNIER
Dreman
Stryków, Łódzkie
‎1 godz. temu
source : Lento.pl

MAGAZYNIER Miejsce pracy : Stryków Wynagrodzenie : 16 zl netto Zakres obowiązków : - wykonywanie obowiązków magazynowych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami : - załadunek i rozładunek przesyłek - zachowanie porządku w magazynie - praca od niedzieli do piątku w systemie jednozmianowym (19 : 30 do 6.

30) Czego oczekujemy? - brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej - gotowość do pracy w nocną zmiane, dyspozycyjność od niedzieli do piątku - chęc do pracy Oferujemy : - możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie GLS -zawsze wolne soboty -regularny wynagrodzenie Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku