Monter instalacji teletechnicznych
Randstad Polska
Poznań, Polska
2 d. temu

Dla naszego Klienta Poszukujemy osoby na stanowisko :

Monter urządzeń elektronicznych

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie 27,50 zł brutto
  • darmowy transport
  • bogaty pakiet benefitów (kartę sportową, prywatną opiekę medyczną)
  • zadania

  • prace pomocnicze przy instalacjach elektrycznych
  • budowa tras kablowych
  • układanie okablowania
  • prace porządkowe w magazynie
  • wsparcie prac elektryka
  • oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku
  • dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole, zaangażowania,
  • mile widziana uprawnienie elektryczne SEP do 1kV
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47