Pracownik produkcji - Rusiec
Human&Hunter
Nadarzyn, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy : Rusiec koło Nadarzyna. OBOWIĄZKI : - praca manualna z elektronarzędziami (skręcanie i montowanie w całość boksów kasowych), -

przygotowanie komponentów do lakierowania, - odbiór pomalowanych komponentów z lakierni, - pakowanie i przygotowanie elementów regałów do wysyłki.

OFERUJEMY : - umowę o pracę, - atrakcyjną stawkę godzinową + premie, - pracę od poniedziałku do piątku : ), - dodatki zgodne z kodeksem pracy, -

szkolenie wdrażające do wykonywania obowiązków, - możliwość rozwoju w strukturach zakładu, - podniesienie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne, -

przyjazną atmosferę w pracy. WYMAGANIA : - gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, - zaangażowanie i chęć do pracy, - dbałość o terminową realizację zadań oraz powierzone mienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy także o dodanie klauzuli następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku