Konsultanta ds. przedłużania umów.
Telbridge Olsztyn
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z ciągłym rozwojem Olsztyńskiego oddziału firmy Telbridge poszukujemy kandydatów do działu przedłużania umów. Nie wymagamy doświadczenia, uczymy wszystkiego od podstaw ! Zgłoś się do nas! Wiek nie jest dla nas przeszkodą.

Liczy się Twoje zaangażowanie. Miejsce pracy : Olsztyn, Plac Jana Pawła ll, 1a, lp. Oczekujemy : - dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8 / 21, soboty 9-17 (2 w miesiącu) - dobrej znajomości obsługi komputera - poprawnej dykcji oraz szybkiego przyswajania wiedzy Twoim zadaniem będzie telefoniczne kontaktowanie się z obecnymi klientami w celu przedłużenia umowy oraz utrzymania dobrych relacji .

W zamian oferujemy : - super atmosferę którą tworzą ludzie z pasją w różnym wieku - gwarantowaną stawką godzinową 17,00 zł brutto wypłacaną zawsze na czas! - premie, bonusy, konkursy z nagrodami - indywidualnie dopasowany grafik współpracy - program referencyjny 300 zł za polecenie znajomych do pracy - kartę MultiSport - wsparcie przełożonego przez cały okres współpracy - szkolenia wewnętrzne - możliwość awansu w strukturach firmy (preferujemy rekrutacje wewnętrzne) - 500 zł bonusu za posiadane doświadczenie Nie obawiaj się zrobić pierwszego kroku.

 • aplikuj! Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym! Prosimy o załączanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp.
 • z o.o. Sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w / w celu.

  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD iod(małpa)telbridge.

  pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku