ELEKTRYK / ELEKTROMONTER -BEZ JĘZYKA DE
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Lublin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko : ELEKTROMONTER Lokalizacja : Bielefeld NIE JEST WYMAGANY JĘZYK DE - Na miejscu grupa naszych Pracowników - DŁUGOFALOWA WSPÓŁPRACA.

Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec, głównie Elektryków. Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

ZAKRES PRAC : Budowany jest akademik - kilkanaście budynków - Montowane są puszki, rozprowadzane kable do zasilania pod gniazdka, włączniki, czujki przecwipożarowe, internet.

 • Nie ma bruzdowania pod kable. Nie ma tras kablowych.Od Kandydatów oczekujemy : -wykształcenie w zawodzie lub SEP,-doświadczenie min.
 • 3 lata,-własne auto na wyjazd - ułatwia poruszanie się na miejscu, Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 14,00 Euro / h-BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,-polską umowę o pracę,-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-możliwość otrzymania zaliczki,-dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-możliwość długoterminowej współpracy,-opiekę ze strony polskiego biura,-świadczenia Kindergeld,

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku