Analityk biznesowo-systemowy
GRH Polska
Kraków, małopolskie
2 d. temu
source : HitPraca.pl

POSZUKIWANY ANALITYK BIZNESOWO-SYSTEMOWYMiejsce pracy : Okolice Rzeszowa LUB ZDALNIEOferta dla Ciebie :

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach : 8 : 00 - 16 : 00
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Niezbędny sprzęt sprzyjający komfortowi pracyZakres obowiązków :
  • Analiza wymagań klientów : biznesowych i systemowych
  • Modelowanie oraz optymalizacja procesów biznesowych
  • Przekładanie wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne systemów IT
  • Opracowanie koncepcji rozwiązania, studium wykonalności, analiz, wycen, rekomen-dacji
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Udział w procesie produkcyjnym : projektowanie procesów, projektowanie aplikacji w technologii Low-Code, test wewnętrzne, odbiory jakościowe u Klienta
  • Wsparcie działów handlowych w analizie i ofertowaniu
  • Współpraca z partnerami i dostawcami zewnętrznymi z branży ITNiezbędne kwalifikacje :
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Analityka biznesowego / systemowego
  • Znajomość narzędzi UML, BPMN, Enterprise Architect
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych
  • Umiejętności analityczne na etapie budowania koncepcji systemu oraz umiejętności prowadzenia warsztatów analitycznych z klientem
  • Czynne prawo jazdy kat. B MASZ PYTANIA?Zadzwoń : 501-726-511Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail : k.kaszycki grhpolska.
  • comProsimy o dołączenie w CV Klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rea-lizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochro-ny osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).