Praca zdalna- Konsultant Telefoniczny
PCCPoland Private Corporate Consulting Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Elastyczna praca z domu (cała Polska) - promocja szkoleń przez telefon Do Twoich głównych zadań, będzie należało promowanie naszych szkoleń w środowisku administracji publicznej.

Oczekujemy od Ciebie : - znajomości obsługi pakietu MS Office (przede wszystkim Word i PDF, obsługa poczty elektronicznej), - jeśli masz doświadczenie w kontaktach z klientami i w sprzedaży produktów lub doświadczenie w telemarketingu jesteś odpowiednim kandydatem, - dyspozycyjności w wymiarze min.

5 h dziennie (może być więcej) w pierwszej połowie dnia, - chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki, - doświadczenia w pracy na prowizji (obligatoryjnie) Jeśli jesteś zdyscyplinowany i potrafisz zorganizować sobie pracę, dobrze władasz językiem ojczystym i masz świetną dykcję oraz chcesz pracować efektywnie a nie ciężko?

 • Zapraszamy do naszego zespołu! Proponujemy : - komfortowe warunki pracy w systemie home office(praca zdalna) - zapewniamy Ci opiekę merytoryczną oraz administracyjną, - przeszkolimy Cię w ciągu 5 dni zdobędziesz wiedzę, która da Ci możliwość zarabiania pieniędzy (szkolenie wdrażające również przeprowadzane jest zdalnie), - oferujemy Ci umowę o współprace lub umowę zlecenie, - otrzymujesz do 400 zł podstawy w pierwszym miesiącu pracy plus wysokie premie za skuteczność (przy przepracowaniu pełnego miesiąca), - zapewniamy narzędzia do pracy;
 • nowoczesny system, aplikacje do wykonywania połączeń oraz pocztę służbową, potrzebujesz tylko komputera z podłączeniem do Internetu i słuchawek z mikrofonem, - wolne weekendy i popołudnia (praca od poniedziałku do piątku w godz.

  7 : 30-15 : 00). Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, czekamy na Twoje CV poprzez formularz Lento. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku