Praca w opiece z podstawowym niemiecki na Bawarii
Danzige Pflege
Bytom, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do seniorki / sprawdzone zlecenie numer oferty 002893 Od zaraz Do ustalenia 86343 Konigsbrunn! 1150 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do seniorki z 86343 Konigsbrunn! Seniorka 1946 r.

waży 58 kg. Pflegegrad 3. Podopieczna mieszka razem z mężem (1943 r.), który nie jest do opieki. Seniorka cierpi na lekką demencję, problemy z płucami.

Ma trudności z przełykaniem, dlatego spożywa mocno rozdrobnione pokarmy. Seniorka przesypia noce. Sama wstaje z łóżka. Trzeba jej zmienić pieluchomajtki.

Rodzina ma dom z ogrodem. Prace ogrodowe nie są wymagane. Obowiązki : dbanie o dom, zakupy, gotowanie, pranie, mycie okien.

Higiena, ubieranie, spacer z rollatorem lub na wózku inwalidzkim. Dla opiekunki jest pokój. Wspólna łazienka. Jest Internet.

Mąż seniorki robi zakupy. Jest sklep w pobliżu. Czas wolny - 2h po obiedzie. Seniorka wstaje o 8 : 00. Opiekunka musi troszkę szybciej wstać.

10 : 00 kawa 12 : 00 Obiad Po obiedzie przerwa dla opiekunki. 15 : 00 Kawa 18 : 00 Kolacja Seniorka chodzi spać ok 21-22 : 00.

Wymagania : - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane - prawo jazdy nie jest wymagane - osoby niepalące

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku