Operator wózka widłowego - do 3550 zł brutto - bez UDT
FACHPRACA
Błonie, Poland
6 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego.

Jeśli posiadasz :

uprawnienia na wózki widłowe również bez UDT oraz jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Twoimi przyszłymi zadaniami będą :

rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego, przeładunek materiałów na magazynie oraz praca ze skanerem.

Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne 3550 zł brutto (podstawa + premia)
  • nawet do 200 zł dodatku za pracę w nocy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
  • dla chętnych możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia u naszego Klienta
  • wsparcie konsultanta personalnego i przejrzyste zasady współpracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych