Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego - Ostrołęka
Solid Group
Ostrołęka, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy. Jeśli w swojej pracy chciałbyś odpowiadać za :

 • wsparcie w obsłudze kluczowych Klientów firmy,
 • przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie zamówień,
 • aktualizowanie bazy Klientów,
 • wsparcie Przedstawiciela Handlowego. Jesteś komunikatywny, odpowiedzialny i sumienny, dodatkowo posiadasz :
 • rozwiniętą umiejętność analitycznego myślenia,
 • niezliczone pokłady energii zawodowej, dynamizmu w działaniu,
 • wysoką kulturę osobistą,
 • umiejętność utrzymywania dobrych, długotrwałych relacji,
 • własny samochód (do możliwości użytku służbowego). Ze swojej strony zapewnimy :
 • elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowę o pracę, umowę zlecenie lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą),
 • atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania,
 • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe,
 • dostęp do nowych technologii i rozwiązań,
 • zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania,
 • serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników Aplikacje prosimy przesyłać przez portal lento.
 • pl. Prosimy także o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp.

  z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp.

  z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Simple Work Group Sp.

  z o. o. Klauzula Informacyjna : 1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Simple Work Group Sp. z o. o. ( ADO ) Dane kontaktowe : ul.

  Al. Jerozolimskie 212A, Warszawa 2. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

  ADO będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

  Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

  3. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych mogą być : podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z ADO przetwarzają dane osobowe dla których administratorem danych osobowych jest ADO, tj.

  m.in. agencje pracy, firmy księgowe, kancelarie prawne oraz dostawcy usług IT. 4. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

  W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy.

 • 5. Mają Państwo prawo do : dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych; usunięcia danych osobowych; do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul.

  Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). W zakresie w jakim Pani / Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią / Pana zgody, ma Pani / Pan prawo cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  6. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

  Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku