Konsultant ds. sprzedaży
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
‎22 godz. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta Centrum Szkoleniowego - osoby do pracy, na stanowisku :

Miejsce pracy : Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku :

  • pozyskiwanie klientów poprzez aktywną, telefoniczną, a także bezpośrednią sprzedaż,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert, negocjacje warunków handlowych, zawieranie umów,
  • organizowanie spotkań wspomagających sprzedaż,
  • nawiązywanie i utrzymywanie z Klientami długotrwałych relacji,
  • uczestniczenie w eventach, spotkaniach i webinarach.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • masz wykształcenie wyższe,
  • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B,
  • potrafisz analizować potrzeby klienta i jesteś osobą nastawioną na realizację celów,
  • masz prawo jazdy kat. B,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • cechują Cię : umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność, inicjatywa w działaniu i entuzjazm.
  • Pracodawca oferuje :

  • umowę o pracę (dopuszczalne są również inne formy zatrudnienia),
  • wynagrodzenie stałe + prowizję od sprzedaży,
  • możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleniach,
  • ciekawe wyzwania zawodowe i możliwości rozwoju,
  • pełen pakiet narzędzi potrzebnych do pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Zgłoś tę pracę