pracownik produkcji Sochaczew z dojazdem 19,50 brutto/h
Randstad Polska
Sochaczew, Mazowieckie
1 min. temu
source : Lento.pl

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Poszukujesz pracy na produkcji w systemie czterobrygadowym? Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie.

Aplikuj i pracuj z Nami! Miejsce pracy Kożuszki Parcel k / Sochaczewa - darmowy dojazd oferujemy umowę o pracę tymczasową - gwarantowane wszystkie składki (emerytalne, rentowe, chorobowe, zdrowotne), płatny urlop oraz pozostałe świadczenia atrakcyjne wynagrodzenie 19,50 brutto / h + dodatek nocny 20 % stabilne zatrudnienie na pełen etat lub część etatu bezpieczne i komfortowe warunki pracy zorganizowany transport z Sochaczewa, Wyszogrodu, Żychlina, Sannik, Piotrkówka,Płocka i innych! dofinansowanie do posiłków fitness i siłownia na terenie zakładu pracy atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów) możliwość zakupu produktów zakładowych po atrakcyjnych cenach zadania praca manualna przy produkcji wyrobów spożywczych pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych oczekujemy dużej motywacji do pracy i dyspozycyjności sprawności manualnej dobrego wzroku braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, stojącej oczekujemy książeczki sanepid bądź gotowości do jej wyrobienia Aplikuj, Zadzwoń lub Wyślij SMS o treści PRACA pod numer 695 404 604 .

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku