Programista .NET
Asseco Data Systems S.A.
Kietrz, Polska
3 d. temu
source : Praca

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie.

Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych.

Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę.

Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy .

Zakres obowiązków :

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w obszarze systemów zarządzania kapitałem ludzkim
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu
  • Prace programistyczne w ASP.NET MVC
  • Praca w metodyce Agile SCRUM
  • Możliwość pracy 100% zdalnie

    Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu ASP.NET MVC
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu C#
  • Dobra znajomość SQL
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (informatyczne lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane :

  • Znajomość Xamarin framework
  • Oferujemy :
  • Dodatki :
  • Dodatki :
  • Karta sportowa
  • Owoce
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Fundusz kulturalny
  • Darmowa kawa
  • Rozwój zawodowy :
  • Dzielenie się wiedzą
  • Współpraca z ekspertami
  • Warunki zatrudnienia :
  • Home Office
  • Narzędzia pracy
  • Umowa o pracę
  • Bezpieczeństwo :
  • Opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych