Pomocnik Montera
Polski HR International
Opole, Opolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach.

Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o.

o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby w charakterze pomocnika montera metalowych fasad i dachów Miejsce pracy : Niemcy Oferujemy : -

Atrakcyjne wynagrodzenie - Zapewnione i opłacone zakwaterowanie w Niemczech - Codzienne wsparcie koordynatora z Polski Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pomoc monterom fasad i dachów metalowych,montaż izolacji, noszenie.

Wymagania : - Siła fizyczna - Sumienność - Dokładność Informacja o przetwarzaniu danych osobowych W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że : 1) Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest POLSKI HR INTERNATIONAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul.

Mazowieckiej 25, 30-019 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS : 0000229590, NIP : 6762287575, REGON : 1200115 2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.

3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także potencjalnym pracodawcom-

użytkownikom oraz kontrahentom Administratora, do których może Pani / Pan być delegowana / y. 5) Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora.

Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani / Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku