INŻYNIER BUDOWY
Polonez Plus Spółka z o.o.
Kielce, Świętokrzyskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem Polonez Plus Spółka z o.o. poszukuje osoby na stanowisko : INŻYNIER BUDOWY Opis stanowiska :

 • wsparcie budowy w zakresie analizy i przygotowania zapotrzebowania materiałowego według poszczególnych etapów prac
 • koordynacja prac podwykonawców
 • pomoc w nadzorowaniu terminowości i jakości wykonywanych robót
 • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
 • prace administracyjno- biurowe np. pomoc w opracowywaniu dokumentacji wewnętrznej
 • dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego Wymagania :
 • wykształcenie wyższe techniczne
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, programu AutoCAD
 • prawo jazdy kat. B
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
 • dyspozycyjność, sumienność, umiejętność pracy w zespole Oferujemy : - umowę o pracę - możliwość rozwoju zawodowego w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - interesujący zakres zadań - przyjazne środowisko pracy Miejsce pracy : Kielce Nadesłanych ofert nie zwracamy.
 • Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami po skończonym procesie rekrutacji Na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez firmę Polonez Plus Spółka z o.

  o. na stanowisko INŻYNIER BUDOWY, w treści aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit.

  a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul.

  17 stycznia 70, 02-146 Warszawa dla potrzeb procesu rekrutacji. Jeśli wyraża Pan / Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści : Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

  2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul.

  17 stycznia 70, 02-146 Warszawa dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji. (data i czytelny podpis) INFORMACYJNA KLAUZULA ZGODY DLA KANDYDATÓW DO PRACY Zgodnie z art.

  13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul.

  17 stycznia 70, 02-146 Warszawa; Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 • w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy r i innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym ;
 • Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres do zakończenia prowadzonej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych);
 • Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
 • Odbiorcami danych osobowych poza Administratorem, jest portal ogłoszeniowy Lento.pl Przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.

  Urzędu Ochrony Danych Osobowych; Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach gdy podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku