TECHNOLOG PRODUKCJI – INŻYNIER PROCESU
Sits Industry Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Grudziądz
3 d. temu
source : Goldenline

Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądzu jest spółką z kapitałem szwedzkim, produkującą meble tapicerowane dla firmy IKEA. Zakład funkcjonuje od 2018 r.

Zatrudnia ponad 550 osób.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko :

TECHNOLOG PRODUKCJI INŻYNIER PROCESU

Główne zadania :

  • Nadzór, optymalizacja oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcji pod względem czasu, kosztów, jakości i wydajności przy użyciu filozofii i narzędzi Lean Manufacturing
  • Nadzór, tworzenie i aktualizacja dokumentacji, rysunków technicznych oraz zmian procesu produkcyjnego
  • Doskonalenie wiedzy, umiejętności i świadomości pracowników produkcji, monitorowanie wdrożonych metod produkcji i wprowadzanie działań korygujących
  • Współpraca z pozostałymi zespołami organizacji w celu usprawnienia i rozwoju wszystkich procesów produkcyjnych
  • Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziani studenci ostatnich lat studiów inżynierskich
  • Umiejętność czytania dokumentacji technologicznej
  • Wiedza z obszaru Lean Manufacturing
  • Znajomość systemów zarządzania jakością, metodologii FMEA i planów kontroli
  • Dobra obsługa programów komputerowych MS Office, AutoCad, SolidWorks
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 / B2
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego na adres :

    Dział Personalny

    SITS Industry Sp. z o.o.

    ul. Droga Graniczna 10

    86-300 Grudziądz

    lub na adres e-mail : rekrutacja sitsindustry.pl