Operator kafara
Link2europe sp. z o.o.
Bydgoszcz, PL
‎10 godz. temu
source : Europa.jobs

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą.

Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w stawianiu fundamentów pod magazyny i budynki komercyjne - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku : Operator kafaraMiejsce pracy : różne lokalizacje na terenie Holandii Opis stanowiska : codzienna obsługa powierzonych maszyn (kafary, palownice, żuraw dźwigowy),bieżąca weryfikacja stanu technicznego maszyn,współpraca w zespole z innymi pracownikami,przestrzeganie zasad BHP na budowie.

Wymagania : doświadczenie na podobnym stanowiskuumiejętność obsługi minikoparki i / lub ładowarki (z uprawnieniami lub gotowością do ich pozyskania).

dobra znajomość języka angielskiegomile widziane inne uprawnienia do obsługi innego sprzętu budowlanegoprawo jazdy kat. B (mile widziane C+E)gotowość do pracy w wymiarze 37,5h 60h tygodniowocertyfikat VCA Oferujemy : zatrudnienie długoterminowe na warunkach holenderskich.

wynagrodzenie : €500 netto na tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)gwarantowane 40h pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).

zakwaterowanie (pokój 1-osobowy) ubezpieczenie zwrot kosztów dojazdu - 0,19€ / km.dodatek za czas poświęcony na dojazd do / z miejsca budowy (dot.

dojazdów powyżej 60 min.).Dodatkowe informacje : REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250do500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku