Sprzątanie KWK Brzeszcze
Garda Sp. z o.o.
Brzeszcze, Małopolskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Pracy Chronionej zatrudni osobę z grupą do sprzątania biur, klatek, toalet na terenie kopalni w Brzeszczach. praca na II zmiany 6.

00-14.00 i 14.00-22.00 Oferujemy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, pensję zawsze na czas. tel : 782-758-409 609-127-127 Prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojegowizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

 • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojegowizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.
 • Na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE I.119 z 04.
 • 05.2016) informuję : iż : Administratorem Pani / Pana danych osobowych są Zakłady Usługowe EZT S.A., EZT Sp. z o.o., EZT ’ SERWIS Sp.

  z o.o. i Agencja Ochrony Osób i Mienia GARDA Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul.Modrzewiowej 7 Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych -

  Dariusz Hetman Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r. Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okresbieżącej rekrutacji / lub jeśli udzielona zostanie odpowiednia zgoda na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo downiesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem .

  Przysługuje Pani / Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji niniejszego procesu rekrutacji

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku