Student informatyki, automatyki i robotyki
Nocsa.Net Corporation
Piaseczno, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma poszukuje Studentów kierunków Informatyka lub Automatyka i Robotyka. Poszukujemy młodych, ambitnych i lubiących wyzwania osób.

Praca na miejscu, w siedzibie firmy, od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy : Wola Gołkowska pod Piasecznem. Oczekiwania : -

umiejętność sprawnej identyfikacji i rozwiązywania problemów, - samodzielność, - dobra organizacja pracy, - doświadczenie (mile widziane).

Zakres obowiązków (w zależności od stanowiska) to m.in : - obsługa, diagnozowanie, korekta systemów informatycznych / programów / sterowników, -

projektowanie układów, struktur i algorytmów sterowania, - organizacja i utrzymanie pracy systemu informatycznego, - obsługa techniczna sprzętu komputerowego, -

opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania. Oferujemy : Możliwość elastycznego czasu pracy, praca w młodym, kreatywnym zespole.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na adres w tytule maila proszę wpisać : "Informatyk" lub "Automatyk".

Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku