HR Assistant
BPO International
Warszawa Środmieście, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Do Twoich zadań będzie należało :

  • współuczestnictwo w działaniach dot. obszaru HR (opieka nad bazami danych, obiegiem dokumentów, onboardingiem, offboardingiem itp.)
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych (wstępna selekcja CV, zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, umawianie spotkań, wstępne rozmowy z kandydatami)
  • współpraca z innymi działami firmy (Administracja, IT, Payroll)
  • wsparcie w bieżących zadaniach działu HR
  • Zgłoś się do nas, jeśli :

  • interesujesz się tematyką HR i chcesz rozwijać się w tym obszarze
  • mile widziane jeżeli jesteś absolwentem kierunku : psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi (lub pokrewnego)
  • lubisz i umiesz współpracować w zespole
  • jesteś osobą dokładną i dobrze zorganizowaną
  • wyróżnia Cię chęć wspierania innych i komunikatywność
  • Oferujemy :

  • możliwość długofalowej współpracy i rozwoju ścieżki zawodowej
  • zdobycie doświadczenia w wewnętrznych strukturach HR w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pozytywną, nieformalną atmosferę współpracy
  • elastyczność czasu pracy i formy zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania
  • dofinansowanie do benefitów sportowych oraz możliwość objęcia prywatną opieką medyczną
  • owocowe wtorki, strefy chillout’u
  • nowoczesne biuro w samym centrum miasta
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych