Web Content Editor
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Katowice, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży automotive, zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko Web Content Editor.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i aktualizacje treści internetowych w języku angielskim przestrzegając standardów firmy, tworzenie kampanii mailowych i internetowych pracując na wewnętrznych systemach firmy, sprawdzanie contentu i jego funkcjonalności, organizowanie webinarów, ścisłej współpracy oraz wspieraniu działu marketingu.

Idealny kandydat na to stanowisko powinien znać jeden z systemów CMS, posiadać lekkie pióro i dobre umiejętność tworzenia treści marketingowych, język angielski na poziomie C2, znajomość platform webinarowych, dobra znajomość pakietu Ms Office.

Dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych (np. Photoshop) oraz podstawowa znajomość technologii webowych (HTML).

Firma oferuję możliwość zdobycia doświadczenia od najlepszych specjalistów w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, podjęcie współpracy na podstawie umowy o pracę, pakiet pracowniczych benefitów.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku