Ciekawa praca w dziedzinie podróży kolejowych
Polrail Service
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Biletow Miejsce pracy : Bydgoszcz Prosperująca firma założona w 2006r. poszukuje osoby z zainteresowaniem do brąnży transportu kolejowego i znajomościa języka angielskiego w mówie i pismie.

Wymagania : - Niezbedna jest umiejętność szybkiego uczenia się oraz znakomita organizacja pracy. - Elastyczność, niezawodnosc oraz otwartość na wyzwania.

 • Orientacja na klienta i nastawienie na realizację zadań i celów. - Znajomość co najmniej jednego systemu rezerwacji biletow kolejowych (DB, PKP, Amadeus, itd) stanowi wielki atut.
 • Miłe widziana jest takze znajomość w zakresie podrozy kolejowych (sieci kolejowe poszczegolnych panstw, taryfy, itd.).
 • dokładność, skupienie - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy Do Twoich zadań będzie należało : - Przygotowywanie ofert dla klientów zagranicznych (wycena połączeń kolejowych).

 • Obsługa klientów w okienku kasowym na dworcu Bydgoszcz Główna. Co możemy Ci zaoferować : - Darmowe szkolenie w zakresie sporządzania ofert oraz obsługi klienta -
 • Podczas 3-miesięcznego okresu próbnego umowa zlecenie (14,70 zł brutto / h). - Po spełnieniu wymagań pracodawcy, umowa o pracę na okres roku (2000 zł netto / miesiąc), później na czas nieokreślony (2500 zł netto / miesiąc) w firmie zarzadzanej na styl zachodni.

 • Wielka możliwość zatrudnienia, rozwoju i promocji po okresie rocznym (firma nadal sie rozwija) - Codzienna stycznosc z klientami i prace w międzynarodowym środowisku Zainteresowanych kandydatow zachecamy do przesłania krotkiego listu motywacyjnego oraz CV w formie elektronicznej za pomocą portalu Lento.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku