Kierownik Obiektów (Branża – Utrzymanie Czystości)
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Ozorków, łódzkie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu Utrzymania Czystości poszukuje kandydatów / ek na stanowisko :

Kierownik Obiektów

Branża Utrzymanie Czystości)

Miejsce pracy : Ozorków

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Zadaniowy system pracy pozwalający realizować cele,
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, auto służbowe)
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.
  • Obowiązki

  • Koordynacja pracy ekip utrzymania czystości na podległym kontrakcie, w zakładzie produkcyjnym
  • Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczenia czasu pracy, rekrutacje, grafiki,
  • Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem kontraktu,
  • Współpraca z przedstawicielami klienta,
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonej usługi,
  • Szkolenie nowych pracowników,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • Raportowanie wyników do przełożonych.
  • Oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność zarządzania procesami, tworzenia harmonogramów,
  • Mile widziane zaświadczenie o niekaralności,
  • Chęci do pracy i pozytywne myślenie,
  • Doświadczenie w kierowaniu grupami pracowników,
  • Dobra obsługa komputera,
  • Elastyczność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zgłoś tę pracę