Monter wentylacji z językiem niemieckim
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
Katowice, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

SIEGER Services to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami. Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko : Monter instalacji wyciągowych spalin / wentylacji Miejsce pracy : Niemcy / okolice Stuttgart Zadania : Do obowiązków na w / w stanowisku należy wykonywanie zleconych zadań związanych z montażem systemów wyciągowych spalin u klientów naszej firmy, którzy zamówili kompleksowe rozwiązanie łącznie z instalacją systemu.

Wymagania : -znajomość języka niemieckiego -wykształcenie zawodowe w kierunkach instalacyjnych, ślusarskich, elektrycznych -dobry stan zdrowia, -prawo jazdy kat.

B -elastyczność, zmysł organizacyjny, pozytywne usposobienie -sumienność, rzetelność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji Oferujemy : - stałe zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie -atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki -miłą i przyjazną atmosferę -szkolenie przygotowujące -pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j.

polskim przez cały okres zatrudnienia -telefon służbowy, narzędzia i odzież roboczą -możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dzieckoOferujemy : Oferujemy : - stałe zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie -atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki -możliwość zakwaterowania -miłą i przyjazną atmosferę -szkolenie przygotowujące -pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j.

polskim przez cały okres zatrudnienia -telefon służbowy, narzędzia i odzież roboczą -możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku