Lekarz
B-Consulting Bartłomiej Gębarowski
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski ogłasza rekrutację na stanowisko : Lekarz Miejsce pracy : Serock Od kandydatów oczekujemy : kwalifikacje do wykonywania zawodu doświadczenie min.

2 lata doświadczenie w pracy w Ośrodku Pomocy Społecznej dokładności, sumienności i zaangażowania w powierzone obowiązki, dotrzymywania terminów dotyczących dokumentacji szkoleniowej, zdolności komunikacyjnych, punktualności, dyspozycyjności, wiedzy i umiejętności które pozwolą samodzielnie świadczyć usługi gotowości do dojeżdżania do miejsca szkolenia z uwzględnieniem terenów wiejskich.

Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Pracę w dynamicznym, młodym zespole, Narzędzia pracy, Ciekawą pracę przy realizacji ambitnych projektów Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku