Trener/Specjalista ds. przemocy
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Wrocław, PL
2 d. temu

Oferujemy

 • pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie - miłą i przyjazną atmosferę pracy - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - rozwój zawodowy
 • Oczekujemy

 • ukończone studia wyższe na jednym z kierunków : prawo, pedagogika, pedagogika specjalna, praca socjalna, psychologia, politologia, socjologia, polityka społeczna , nauki o rodzinie, resocjalizacja.
 • lub ukończone studia wyższe na innych kierunkach uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie : psychologii, organizacji pracy społecznej, pedagogiki, pedagogiki specjalnej lub resocjalizacji.

 • doświadczenie co najmniej 2 letnie w prowadzeniu programów oddziaływań korekcyjno- edukacyjnych dla sprawców przemocy w rodzinie i ukończone potwierdzone certyfikatem specjalistyczne szkolenie z zakresu pracy Metodą Duluthlub- co najmniej 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu pracy terapeutycznej ze sprawcami przemocy , ze wskazaniem superwizora potwierdzającego doświadczenie w pracy ze sprawcami przemocy i ukończone potwierdzone certyfikatem , specjalistyczne szkolenie z zakresu pracy Metodą Duluth oraz szkolenia o tematyce programów korekcyjno-edukacyjnych kierowanych do sprawców przemocy.
 • Ukończone szkolenia nie dalej niż w 2011 roku.lub- co najmniej 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej ze sprawcami przemocy ze wskazaniem superwizora potwierdzającego doświadczenie w pracy ze sprawcami przemocy i ukończenie potwierdzone certyfikatem, specjalistyczne szkolenie z zakresu pracy Metodą Duluth oraz szkolenie o tematyce programów korekcyjno-edukacyjnych kierowanych do sprawców przemocy.

  Ukończone szkolenia nie dalej niż w 2011 roku.

  Wymagane dokumenty

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata ( referencje i zestawienie tematów i godzin zrealizowanych szkoleń) na adres e-mailowy rekrutacja dcp.

  wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości DCP / 2018 / SPECJALISTA DS.PRZEMOCY

  Uwagi

  Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku