Specjalista ds. PR
Bosch Group
Warszawa, Mazowieckie, PL
4 d. temu

Company Description *W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi.

Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy : razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

 • Job Description *Zadania : Prowadzenie projektów komunikacyjnych w powierzonych obszarach* Tworzenie komunikatów dot. kluczowych wydarzeń i projektów Bosch w Polsce* Prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych Bosch Polska,* Nadzór nad stroną internetową* Koordynacja programów CSR, wolontariatu pracowniczego i działań sponsoringowych,* Wsparcie działów handlowych w komunikacji produktowej,* Współpraca przy centralnych i lokalnych projektach z obszaru komunikacji korporacyjnej wewnętrznej i zewnętrznej* Ścisła współpraca z innymi działami firmy* Monitorowanie trendów komunikacyjnych, wdrażanie nowych inicjatyw, doradztwo komunikacyjne* Nadzorowanie i rozliczanie budżetów powierzonych projektów Qualifications *Profil : Min.
 • 5-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji korporacyjnej i / lub produktowej dla wiodących marek na rynku* Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów komunikacyjnych* Lekkie pióro i umiejętność tworzenia komunikatów dostosowanych do różnych odbiorców i narzędzi komunikacji* Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych* Doświadczenie w realizacji eventów* Otwartość i komunikatywność, umiejętność pracy w grupie* Zorientowanie na cel, przy zachowaniu dbałości o kluczowe szczegóły projektu* Chęć rozwoju* Optymizm

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku