Junior Account Executive
Pegasus Group
Warszawa, PL
‎8 godz. temu
source : RocketJobs

Czy to Ty?

  • Lubisz ludzi a oni Ciebie? (chociaż trochę)
  • Jesteś Bystry / Bystra (nie oszukuj)
  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę
  • Masz poczucie humoru i dystans (lubimy kiepskie żarty)
  • Potrafisz koordynować wiele działań jednocześnie (nie chodzi nam o gotowanie)
  • Doprowadzasz do końca prowadzone przez siebie przedsięwzięcia
  • Jesteś Sumienny / Sumienna
  • Masz łatwość w komunikacji i lekkie pióro
  • Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Trade Marketingiem
  • Lubisz Excel’a, Word’a i PowerPoint’a (stopień zaawansowania dobry, resztę dopracujemy)
  • Jeśli powyższe punkty definiują Ciebie i Twoje supermoce to mamy dla Ciebie propozycję, z której nie wypada nie skorzystać (subiektywnie).

    Nie pytamy Cię o doświadczenie nie martw się, bardzo szybko wszystkiego Cię nauczymy.

    Jesteśmy Agencją Marketingową z ustabilizowaną pozycją na rynku. Od niemal 30 lat pomagamy firmom w osiąganiu przewag rynkowych dzięki sprawnie prowadzonym działaniom marketingowym, brzmi nieźle co?

    Naszym celami są przede wszystkim dostarczanie najwyższej jakości usług naszym Klientom i rozwój firmy a przy tym wszystkim dobra zabawa! (realizujemy to w naprawdę pracowitym, bystrym i wesołym zespole) J

    Obowiązki

    1. Kontakt telefoniczny i mailowy z Uczestnikami Programów Lojalnościowych i wsparcia sprzedaży.2. Przygotowywanie komunikacji marketingowych do powyższych Uczestników.

    3. Wsparcie zespołu w zakresie przygotowywania raportów i prezentacji.4. Opowiadanie kiepskich żartów

    Oferujemy i tu uwaga!

    1. Wielkie możliwości rozwoju (zdobędziesz doświadczenie w zawrotnym tempie i czarny pas w dziedzinie marketingu) znajomi będą Ci zazdrościć.

    2. Bezpośrednią pracę z Account Managerem i Account Executive 3. Satysfakcjonujące wynagrodzenie4. Nieformalną i naprawdę rodzinną atmosferę w pracy5.

    Biuro w zielonej okolicy na Warszawskim Bemowie6. Zdalne piątki7. Wspólne integracje (imprezy / grille / strefy kibica / wyjazdy rowerowe)8.

    Satysfakcję z pracy z rozpoznawalnymi Markami

    Kolejne kroki?

    1. Odezwij się do nas : )2. Czekamy na Twoje zgłoszenie3. Dziękujemy za czas poświęcony na lekturę4. Do zobaczenia!

    Informujemy, że administratorem danych jest Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Waszyngtona 33 / 61(dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu n...more