Mechanik Serwisu
AERO-GSE
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych.

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z terytorium Europy jak i Bliskiego Wschodu. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą m.

in. : - Zapewnienie sprawnego funkcjonowania urządzeń Klienta poprzez świadczenie usług serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych, w tym usług montażu i szkoleniowych.

 • Zapewnienie prac wewnętrznych produkcyjnych, realizacja procesów przedsprzedażowych, modernizacji i odnawiania (up-grade).
 • Aktywny udział w prowadzeniu technicznych szkoleń dla użytkowników, przy dostawach zamówionego sprzętu. - Zamawianie części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i narzędzi - w związku z realizowanymi działaniami - oraz zapewnienie ich prawidłowego montażu i użycia.
 • Kontakt z dostawcami w zakresie zaspokojenia roszczeń z tytułu reklamacji i rękojmi oraz poszerzania swojej wiedzy w zakresie oferowanych przez nich produktów i usług.
 • Wymagamy : - znajomości technicznego j. angielskiego; - samodzielności, orientacji na cele, sumienności; - znajomości programów typu CAD i czytania rysunków technicznych.

  Mile widziana znajomość j. rosyjskiego oraz doświadczenie w branży lotniczej. Oferujemy : - możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, karty sportowej.

 • możliwość rozwoju, w tym szkolenia techniczne. - umowę o pracę, w tym pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pobyt czasowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
 • Istnieje możliwość rozmów kwalifikacyjnych zdalnie lub osobiście w biurze firmy. Jednocześnie informujemy, że administratorem Państwa Danych Osobowych jest AERO-GSE Sp.

  z o.o. Sp. K. z siedzibą w Krakowie (kontakt : ul. Balicka 100, 30-149 Kraków). Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

  6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku