Diagnosta ds. automatyki i telekomunikacji
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Świnoujście, zachodniopomorskie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku :

  • wykonywanie pomiarów i badań diagnostycznych powierzonych elementów infrastruktury w celu przeprowadzania kontroli ich stanu technicznego,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej w zakresie kontrolowanych elementów infrastruktury,
  • współudział w komisjach odbiorczych po remontach, inwestycjach i modernizacjach w celu wykonywania odbioru prac utrzymaniowych, wykonywanych przy powierzonej infrastrukturze.
  • Wymagane kwalifikacje :

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe w specjalności,
  • 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku w danej specjalności,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie co najmniej podstawowym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
  • Mile widziane kwalifikacje :

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia budowlane w specjalności.
  • Co zyskasz?

  • Umowę o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją
  • Opiekę medyczną
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Pracowniczą kasę zapomogowo -pożyczkową
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program sportowo -rekreacyjny
  • Zgłoś tę pracę