orderpicker z EPT _ Tilburg _ bez stawki wiekowej
praca NL
Poznan, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

MAGAZYN Obecnie poszukujemy osób do zbierania zamówień na magazynie z wszelkimi artykułami dla zwierząt np. zabawki, karma itp.

OBOWIĄZKI : - Zbieranie zamówień za pomocą systemów VoicePick i EPT - Załadunek i rozładunek ciężarówek i kontenerów - Kontrola przesyłek Miasto : Tilburg kraj : Holandia Stawka : €10,50 brutto + dodatki w godzinach 19 : 00 do 7 : 00-125%, sobota - 125%, niedziela- 150%, nadgodziny -130% Praca w systemie zmianowym - 2 zmiany ( dyspozycyjność w godzinach 06.

00 - 00.00) OFERUJEMY : - wynagrodzenia tygodniowe - zakwaterowanie €95 / tydzień, ubezpieczenie €25 / tydzień, - zakwaterowanie w Tilburgu, dojazd do pracy (rower) - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich - pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii ze sprawdzonym przewoźnikiem WYMAGANIA : - komunikatywna znajomość j.

ang - doświadczenie w pracy w logistyce - brak przeciwwskazań do jazdy rowerem do pracy