Mechanik pojazdów ciężarowych - trasa Puławy -Zwoleń
PHU AGROLA
Zwoleń, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma PHU AGROLA jest Autoryzowanym dystrybutorem NOXy (AdBlue) produkowanego w GRUPIE AZOTY. W zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko : MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH Miejsce Pracy : Florianów (trasa Puławy -

Zwoleń ) Florianów : ok. 28 km od Kozienic, 15 km od Puław, 10 km od Zwolenia Opis stanowiska : diagnostyka i naprawa usterek w samochodach ciężarowych wykonywanie przeglądów i serwisu samochodów przygotowywanie samochodów ciężarowych do wydania sprawdzanie działania wszystkich układów w pojeździe Wymagania : praktyczna umiejętność diagnostyki usterek i ich naprawa znajomość mechaniki samochodów ciężarowych prawo jazdy kat.

B, Oferujemy : umowa o pracę na pełen etat niezbędne narzędzia pracy możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (dodatkowe ubezpieczenie na życie) odzież roboczą pracę w nowoczesnym środowisku z fajnymi ludźmi : ) bardzo dobre wynagrodzenie OSOBY ZAINTERESOWANE NAWIĄZANIEM WSPÓŁPRACY proszę o wysłanie CV odpowiadając na ogłoszenie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku