Pracownik produkcji od ok 3000zł netto + darmowy transport
WorkProfi
Wałbrzych, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje obecnie pracowników produkcji. Praca w zakładzie przemysłowym, zajmującym się produkcją artykułów budowlanych.

Miejsce pracy Środa Śląska. Opis stanowiska : - obsługa maszyn i urządzeń, - kontrola jakości produktu, - dbanie o czystość w miejscu pracy, - utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym, - przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania : - gotowość i dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym, - sumienność, komunikatywność, chęć rozwoju oraz umiejętność pracy w grupie, - mile widziane prawo jazdy kat.

 • B. Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa godzinowa + liczne dodatki i premie, od ok 3 000zł netto miesięcznie;
 • dla osób do 26 r.ż. wyższa stawka!!), - zapewniony bezpłatny transport służbowy z Wałbrzycha i okolic, - praca w systemie czterobrygadowym (4 dni pracujące, 1 dzień wolnego / po nocce 2 dni wolnego) w godzinach 06 : 00 14 : 00;
 • 14 : 00 22 : 00; 22 : 00 06 : 00, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, następna na rok, możliwość przejścia bezpośrednio do firmy), - stabilne i długoterminowe zatrudnienie.

  Więcej informacji +48 570 935 868 Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres w temacie wpisując pracownik produkcji / Środa Śląska Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku