Corporate Banking Champions - Biuro Finansowania Nieruchomości Komercyjnych
Bank Pekao
Warszawa
4 d. temu

Corporate Banking Champions 2022 To wyjątkowy program stażowy, który pozwoli Ci zdobyć doświadczenie u lidera bankowości korporacyjnej w Polsce! Jeśli fascynuje Cię świat wielkich finansów oraz tajniki międzynarodowej bankowości korporacyjnej, a poniższe fakty są dla Ciebie inspirujące, to zapraszamy Cię do nas! Obsługujemy ponad 6 tysięcy dużych firm, samorządów i instytucji finansowych kluczowych podmiotów polskiej gospodarki, Jesteśmy zaufanym partnerem tysiąca banków na świecie z ponad 100 krajów, Co roku odnotowujemy wzrosty kluczowych wskaźników biznesowych, a zysk netto za 2021 w porównaniu do 2020 zwiększyliśmy o 45% (!), pomimo trudnej sytuacji gospodarczej.

Jeśli masz analityczny umysł i zacięcie biznesowe, dołącz do nas! Przeżyj wspaniałą przygodę i miej swój wkład w rozwój bankowości korporacyjnej w Banku Pekao SA!W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Udział w strukturyzowaniu transakcji i formułowaniu wstępnych warunków finansowania Przygotowywanie aplikacji kredytowych.

Ocenę kondycji finansowej kredytobiorców i najemców, w tym poprzez analizę wskaźnikową sprawozdań finansowych. Ocenę zdolności obsługi długu w formie projekcji przepływów pieniężnych.

Przygotowywanie analiz rynkowych. Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Chcesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze finansowania nieruchomości komercyjnych.

Jesteś otwarty na nowe wyzwania i naukę dotyczącą strukturyzowania transakcji w obszarze finansowania nieruchomości komercyjnych, z uwzględnieniem specyfiki sektorowej.

Masz dobrą organizację pracy własnej i dotrzymujesz wyznaczonych terminów. Masz zdolność krytycznego myślenia, jesteś skrupulatny i samodzielny.

Masz doświadczenie w obszarze finansów, bankowości lub nieruchomości komercyjnych. Właśnie kończysz studia (4 i 5 rok) lub jesteś absolwentem (do 1 roku po ukończeniu studiów) preferowane kierunki : finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie.

Posługujesz się językiem angielskim na poziomie C1. Oferujemy Ci : 4-miesięczny staż z możliwością kontynuowania współpracy w ramach dostępnych wakatów.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością elastycznego czasu pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie. Poznanie specyfiki obszaru finansowania nieruchomości komercyjnych, w tym projektów deweloperskich.

Indywidualną ścieżkę rozwoju kompetencji. Wsparcie mentora i współpracę z ekspertami, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem.

Możliwość pracy hybrydowej. Jak wygląda nasz proces rekrutacji : 1. Analiza Twojej aplikacji otrzymasz informację dotyczącą kolejnych etapów rekrutacji, 2.

Rozmowa telefoniczna z rekruterem, 3. Spotkanie z potencjalnym przełożonym, 4. Informacja zwrotna po spotkaniu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku