Czechy - lekka i czysta praca na 3 zmiany - od zaraz!
Job-Project
Jastrzębie Zdrój, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy międzynarodowej poszukujemy pracowniczek / ów na produkcję. Miejsce pracy : Karvina ( dojazd we własnym zakresie) System pracy : 3 zmiany Wymagania : -

zdolności manualne - mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji -własny transport Firma oferuje : - pracę w niedalekiej odległości od granicy w Cieszynie -

zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w Czechach - czeską umowę o pracę możliwością długofalowej współpracy! - wynagrodzenie 2700 / 2800 netto + bonusy pracownicze ( bony, 13 pensja, dodatek stażowy, dofinansowane obiady).

 • przyjazną atmosferę w pracy W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny : 662 373 290 lub o przesłanie CV Prosimy o zamieszczenia na CV klauzuli : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV , przez Job-
 • Project ( Nr. 18674) z siedzibą w Cieszynie Pl. Wolności 3 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (tekst jedn. : Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

  Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Job-Project z siedzibą w Cieszynie Pl. Wolności 3. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

  Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku